Skip to content Skip to footer

GSMShop Hakkında

2003 yılından bu yada Güngören Cep Telefonu teknik servisi ve alım satım hizmeti vermekte olan firmamız, profesyonel tamir ekipmanları ile hızlı ve kaliteli servis hizmeti vermektedir.

Güngören Cep Telefonu Teknik Servisi

GSMShop Center, akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için hızlı onarım hizmetinin yanı sıra çok çeşitli mobil aksesuarlar ve yenilenmiş cihazlar sunma konusunda uzmanlaşmıştır. 2003 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. GSMShop Center olarak teknisyenlerimiz tarafından cihazlarınıza hızlı onarım hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz ve tüm onarımlarımız 6 ay garantiyle desteklenmektedir.

Güngören Cep Telefonu Teknik Servisi; Tüm marka akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayarlarınız için onarım, tamir hizmeti sunmaktadır. Her marka cep telefonlarının tamiri için envanterimizde bulunan geniş yedek parça ve profesyonel onarım hizmetleri konusunda firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyar.

Anlaşmalı kargo firmaları ile İstanbul’un tüm ilçelerine teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Güngören iPhone Cep Telefonu Teknik Servisimizi aradıktan sonra cihazınızı hangi kargoya vereceğinizin bilgisini size iletip cihazınızın servis kaydını yaparak, ürün elimize ulaştıktan sonra hızlı bir şekilde onarımı yapılıp tekrar aynı kargo ile size gönderimi yapılır.

Servisimizde Huawei, Xiaomi, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Pro, İphone 15 Pro Max, Samsung Galaxy S8+ G955, Galaxy S8 G950, Galaxy S9+ G965, Galaxy S9 G960, Galaxy S10, Galaxy S10 5G, Galaxy S10e, Galaxy S10 Lite, Galaxy S10 Plus, Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 FE, Samsung Galaxy S20 Ultra, Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 FE, Galaxy S21 Ultra, Galaxy S22, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra, Galaxy S23, Galaxy S23+, Galaxy S23 FE, Samsung Galaxy S23 Ultra ekran değişimi, Realme teknik servis, hiking tamir merkezi, infinix onarım hizmetleri, ön cam değişimi, arka cam değişimi, batarya değişimi, şarj soketi onarımı, kulaklık değişimi, mikrofon onarımı, ön kamera değişimi ve arka kamera değişimi yapılmaktadır.

Android Yazılım Sorunları
iPhone Yazılım Sorunlar
Arka Kapak Değişimi Tamiri ve Onarımı
Arka Kasa Tamiri ve Onarımı
Batarya Değişimi Tamiri ve Onarımı
Dokunmatik Değişimi Tamiri ve Onarımı
Ön Cam Değişimi Tamiri ve Onarımı
iPhone Ekran Değişimi
Samsung Galaxy Ekran Değişimi
Home Button Tamiri ve Onarımı
Home Tuşu Değişimi Tamiri ve Onarımı
Kamera Değişimi Tamiri ve Onarımı
Samsung Kasa Değişimi ve Onarımı
Kulaklık Değişimi Tamiri ve Onarımı
iPhone arka kapak değişimi
Mikrofon Değişimi Tamiri ve Onarımı
Sensör Tamiri ve Değişimi
iPhone Pil Batarya Değişimi
SIM Kart Sıkışması Tamiri ve Onarımı
iPhone Soket Değişimi - Onarımı

Telefonunuzda bir sorun mu var? Uzman Ekibimize Bırakın.

Adres
Hürriyet Mah. Mahmutbey Cad.No:51/A Şirinevler
Bahçelievler | İstanbul

© 2023 Gsm Shop Center. Tüm Hakları Saklıdır.